11.04.2024 - El Sanatları ve Hobi Sitesi
El Sanatları ve Hobi Sitesi

Kaliteli ve Rahat Uyku Eşittir Yatak

İnsan sağlığını doğrudan etkileyen uyku, en temel ihtiyacımızdır. Bu ihtiyacımızı karşılayabilmemiz için olmazsa olmaz eşyamız ise konforlu ve doğal malzemeden yapılmış olan yataklardır. Hibboux da farklı ve dekoratif modelleri ile bu en değerli ihtiyacımızı karşılayan yataklar üretir.

Sağlıklı Uyku Deyince Hibboux Akla Gelir

Sağlıklı bir uyku için doğal malzemelerden ürettiği teknolojik ve ergonomik yataklar ile öne çıkan Hibboux alanında tercih edilen bir marka olarak karşımıza çıkar. Uluslararası geçerliliği olan OEKO-TEX sertifikasına da sahip olması güvenli ve sağlıklı yataklar ürettiğini kanıtlayan bir göstergedir. Hibboux’nun yetişkinler için ürettiği yatak modelleri; Sportive, Dream, Nest, Balance Fit, Botanic Hybrid ve Cloud R.E.M. şeklinde sıralanır. Çocuk ve bebekler için ise; Dream Baby, Cloud Baby, Botanic Baby olarak sayabiliriz.

Kaliteli-ve-Rahat-Uyku-Esittir-Yatak

Kaliteli-ve-Rahat-Uyku-Esittir-Yatak

Sertifikalarıyla Rüştünü İspat Etmiş En İyi Yatak Modelleri

Tekstil alanında güveni işaret eden OEKO-TEX en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Bu işaret insan sağlığına karşı, yatak üretiminde kullanılan malzemenin zararsız olduğunu gösterir. Dünya standartlarında bir ürün olduğunu anlatır. Hibboux da bu sertifikaya sahip bir markadır. Aynı zamanda birçok yatak üreticisinin aksine Hibboux yataklarındaki hijyeni doğal probiyotiklerle sağlar. Üretimde kullanılan kumaşların yüzeyinde bulunan probiyotik mikrokapsüller bakteri ve diğer mikroorganizmaları yok eder. Yeniden oluşumuna da izin vermez.

 

Doğa Harikası Lateks ile Konfor Ayrıcalığı Yaşayın

Yetişkin veya çocuklar için üretilen ister tek kişilik yatak isterse çift kişilik yatak modellerinde olsun, kumaşlarının yapısında kullanılan kauçuk ağacından elde edilen lateks doğallığı uykunuzla buluşturur. Bunun yanında sıcaklık dengeleme özelliği bulunan vücudu destekleyen bir dolgu malzemesi olması konforlu uykunun vazgeçilmezidir. Ne kadar yorgun olursanız olun Hibboux sizleri dinlendirir ve uykunuzu derinlemesine almanızı sağlar.

Kaliteli-ve-Rahat-Uyku-Esittir-Yatak

Kaliteli-ve-Rahat-Uyku-Esittir-Yatak

Ergonomik Tasarımı Hissedin

Hibboux sahip olduğu yay teknolojileriyle omurga sağlığınızı korur. Kas sıkışmalarına sebep olan vücut gömülmelerinin oluşmasını engeller. Belinizin boşlukta kalmasına müsaade etmeyerek omurganızın zarar görmemesini sağlar.

Herkese Hitap Eden Boyut ve Ölçüler

Sağlıklı bir uyku için gerekli ve en önemli unsurların başında elbette yatakların boyutları yani ölçüleri gelir. İnsanların boy ve kilolarına hitap etmeyen bir ortamda rahat ve dinlendirici bir uykudan söz etmek imkânsız olur. İşte bu noktada da Hibboux farkını ortaya koyar. 90×190’dan 180×200’e, en ve boy ölçülerine kadar her insanın boy ve kilo yapısına uygun konforlu yatakları üretir ve sizlerin mışıl mışıl bir uyku çekmenizi sağlar.

Protex Teknolojisi ile Doğal Ürünler

Ürünlerinde, yenilenebilir ağaç olarak bilinen viskon kumaş kullanan Hibboux, insan vücuduna zarar vermeyen doğal malzemeler kullanırken aynı zamanda doğayı da korur. Çünkü; ağaç liflerinden üretilen ve geri dönüştürülebilen bir kumaş çeşidi olan viskon kendi kendisine çözünerek ekosisteme karışıp doğa dostu bir özellik gösterir.

365 Gün Deneme İmkânı ile Memnuniyetiniz Garanti Altında

Hibboux, kullanıcılarına inanılmaz bir fırsat sunar. Türkiye ve Avrupa’da bir ilke imza atan tek marka diyebiliriz. 365 gün boyunca, 4 mevsimi evinizde rahat bir şekilde yatağınıza uzanarak deneyimleyeceğiniz bu fırsatta en ufak bir rahatsızlık veya memnun kalmama durumu olursa tek tıkla ürünü iade edebilirsiniz. Üstelik sizin efor sağlamanıza ve bir şey yapmanıza gerek yoktur; ürünün iadesi kapınızdan alınarak gerçekleşir. Hibboux; sizi aynı zamanda internet sitesinde aracısız bir şekilde en uygun yatak fiyatları ile buluşturur. Sadece internet üzerinden satış gerçekleştiren marka, mağaza maliyeti olmadığı için kaliteyi uygun fiyatlarla sunma avantajı yakalar. Eğer sağlıklı ve doğal uykuyla zahmetsiz bir şekilde buluşmak isterseniz, Hibboux’ya uğrayabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ