20.07.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı – Resimli anlatımla İğne Oyası Yapımı

El işi her bayanın severek yaptığı bir iştir. Bizde size iğne oyası namaz örtüsü yapılışı paylaşalım istedik.  El işi çeşitlerinin içinde iğne oyası zor, zahmetli o kadar da güzel olanıdır. İğne oyası namaz örtüleri vazgeçilmezler arasındadır. İğne oyası namaz örtüsü yapılışı nasıl olur merak edenler vardır muhakkak. Özellikle mevlitlerde herkesin başında çeşit çeşit namaz örtüsü iğne oyası yapımı dikkatinizi çekmiştir.

Sizde iğne oyası nasıl yapılır diye merak ediyorsanız zor gibi görünen fakat kolay olan iğne oyası yapımı buradan öğrenebilirsiniz. Farklı renklerde farklı şekillerde iğne oyaları namaz örtülerinizde çok şık duracaktır.

Annenize, büyükannelerinize hediye edilecek en güzel şeylerden biridir iğne oyası yapımı olan namaz örtüleri. İbadetimiz olan namazı kılarken sizin ellerinizle yaparak hediye ettiğiniz namaz örtülerini kullanırken daima sizi hatırlayacaklardır.İğne oyası namaz örtüsü yapılışı

Eskiden bu yana genç kızların çeyizlerinde olmazsa olmazlar arasındadır iğne oyası namaz örtüsü yapımı el işleri. Diğer el işlerine bakış daha zahmetli ama daha da şık durur iğne oyaları. İğne oyasını her yerde kullanabilirsiniz.

Masa örtüleri, peçeteler, yazma kenarları, havlu kenarları gibi birçok şeyi iğne oyası ile daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde her hangi bir yerde yapacağınız iğne oyası örtüler ile evinizi süsleyebilirsiniz. Ya da iğne oyası farklı çiçekler ile bir pano da salonunuzun duvarını süsleyebilir. Nerede kullanırsanız kullanın iğne oyası yapımı olan her şey bir başka güzeldir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ