19.07.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapımı Resimli Anlatım – İğne Oyası Karanfil Yapılışı

İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapımı Resimli Anlatım – İğne Oyası Karanfil Yapılışı

Evde örgü işlerini sevenlerin tercih edebileceği iğne oyası karanfil çiçeği yapımı konusunda resimli anlatım üzerinden yapacağınız incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirsiniz. İlk aşamada öncelikle üzerinde yuvarlak oluşturulması gerekir. Yuvarlak hazırlayarak ipi düğümledikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz.

Daha sonrasında iğne ile tek tek uygulama aşamaları takip edilerek işlem yapılabilir. Orta kısımda oluşturacağınız küçük çiçeğin etrafını uzun taç yapraklar ile devam etmeniz gerekiyor. Çiçeğin tamamının etrafını döndükten sonra hazırlayacağınız orta kısmın etrafında devam ederek modeli daha da büyütebilirsiniz. Aşamaların tamamını detaylı şekilde inceleyerek aynı şekilde uygulama yapabilirsiniz.

İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapımı

Farklı alanlarda kullanabileceğiniz iğne oyası karanfil çiçeği yapımı konusunda sistem üzerinden resimli anlatım ile uygulama yapabilirsiniz. İlk aşamada çiçeğin yapımını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında çiçeğin devamını sürdürerek tamamını ortaya çıkartabilirsiniz. İğne oyası bilmeyenler özellikle bu konuda resimli anlatım üzerinden yapacakları inceleme sayesinde daha fazla bilgiye ulaşabilirler.

Her bir ayrıntı detaylı şekilde gösterilerek yapılan anlatım sayesinde uygulama imkanı elde edebilirsiniz. Yükleme amaçlı veya farklı amaçlar için kullanabileceğiniz karanfil çiçeği uygulaması için daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her durumda sistem üzerinden resimli anlatımları inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde arka kısmında oluşan yaprakları hazırlamak için yeniden yuvarlak hazırlayarak modeli uygulamaya geçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle hazırlanacak olan modelde istediğiniz renkler üzerinden çalışma yapabilirsiniz.

İğne Oyası Karanfil Çiçeği Nasıl Yapılır?

İğne oyası ile hazırlayacağınız karanfil çiçeği için ilk aşamada çiçek bölümüne hazırlayarak daha sonrasında diğer bölümlere geçebilirsiniz. Kat kat hazırlanan model devam ettirilerek bir şekilde karanfil şekli verilmektedir. Yapılacak olan uygulama sırasında resimli anlatımları özellikle uygulamayı ilk defa yapacak olanların detaylı bilgi almasını sağlamaktadır.

Evde iğne oyası karanfil çiçeği yapımı için merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Çiçeğin orta kısmına kırmızı, uçlarını siyah ve alt kısmını da altın sarısı renginde uygulayabilirsiniz. Aynı şekilde tarzınıza uygun farklı renk seçenekleriyle uygulama yapabilirsiniz. Detaylı anlatımlar bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ