DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

İğne Oyası Güz Gülleri Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

İğne oyası gerek yapımı gerekse görünüşü itibari ile oldukça zarif duran ve çok zor örülen bir el işi modelidir. Genel olarak iğne oyalı motifli ürünler sıklıkla bayanların çeyizleri içerisinde yer alıyor. Havlu kenarlarında ve yemeni kenarlarında çok şık duran bu modeli yapabilen kişiler pek fazla bulunmuyor. Çünkü yapımı zor olduğu kadar emek isteyen bir model türüdür. Daha önce iğne oyası yapılışı şeklini görmeyen bayanlar İnternet üzerinden araştırma yaparak fikir sahibi olabilirler. Bunun için arama motorlarına iğne oyası nasıl yapılır yazdıktan sonra birçok sitelerde gerek resimli gerekse videolu anlatımları bulabilirler.

İğne Oyası Modelleri

Yazma eşarplarının kenarlarına uygulama yapabileceğiniz güz gülleri iğne oyası modeli ile şıklığınıza şıklık katabileceksiniz. İğne oyası sistemiyle başka el işleri arasından ayrılan vede bayanlar içerisinde farklı bir öneme sahip olmasından dolayı İnternet de bulunan arama motorlarına konu ile ilgili bir cümle yazdığınız zaman, kişileri ne kadar çok meşgul eden bir el işi olduğunu görebilirsiniz. Farklı ve diğer modellerden güzel olan iğne oyası desenlerine ulaşmak, eskisinden çok daha kolay ulaşılabilir bir duruma bürünmüştür. Karşınıza çıkan modeller arasında seçmekte zorlanacağınız türden örnekler karşınıza çıkacağı için başlamakta biraz zorlanabilirsiniz.1iğne oyası güz gülleri nasıl yapılır

Videolu Sistemler İle Örgü Modellerinin Yapılışı

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık örgü ve el işi bilen kişileri çevrenizde aramanıza gerek kalmıyor. İnternet üzerinden yazacağınız kelimeler ile istediğiniz örgü modellerini listeye bilirsiniz. Ayrıca işe başlamak için gereken malzemeleri sağa sola sormak yerine yapacağınız modelin adı ile aratma işlemlerinden hemen sonra size gereken tüm malzemeleri sırası ile listeme yapacak sayfalara ulaşıp en yakın el işi malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz.

İğne oyası yapmayı göze alan birinin arama motorlarına videolu anlatımla iğne oyası yapımı kelimelerini aratma işleminden sonra karşısına çıkacağı videolu anlatım sitelerine tıklayarak en ayrıntılı şekilde anlatılan videoları izlemesinden sonra yapmaya başlayabilirler. Ayrıca bu işlemleri yaparken takılacağınız noktalarda videoyu durdurup ayrıntıları inceleme fırsatlarınız da bulunuyor. Bunların dışında yetişemediğiniz noktalarda videoyu geri sararak tekrardan izleme imkanınız da bulunmuş oluyor.

Videolu anlatımla iğne oyası güz gülleri yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ