Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

İğne Oyası Çarkıfelek Çiçeği Yapımı

İğne oyası ile çarkıfelek çiçeği yapımı konumuza hoş geldiniz hanımlar. Şüphesiz ki iğne oyası hanımların severek uğraştığı en kıymetli el sanatları alanlarından biridir. Şahsen ben iğne oyasını çok  severim. İğne oyası ile bir çok model yapılabilir. Ama iğne oyası denince akla gelen ilk yazma oyaları, iğne oyası havlu kenarı çalışmaları gelebilir. Bu alanlarda önümüzdeki haftalarda bol bol konular paylaşacağım sizinle. Genç kızların çeyizlerinin vazgeçilmezi olan iğne oyaları yapımı zor ama güzelliği şahane olan oyalardandır.

iğne oyası çarkıfelek çiçeği

iğne oyası çarkıfelek çiçeği

Ancak bugünkü konumuz iğne oyası ile çarkıfelek çiçeği yapımı. Adının böyle olması çiçeğin çarkıfeleğe benzemesinden gelir. Sizde göreceksiniz ki çok zarif bir tasarıma sahip bu çiçeğimiz gerek havlu kenarı süslemelerinde gerekse yazma, yemeni oyalarında kullanılabilir. Hatta iğne oyası yatak odası takımı yaparken bile kullanabilirsiniz.

Resimlerle yapımı adım adım gösterilen çarkıfelek çiçeği yapımı konumuz hoşunuza gidecektir. Sizde deneyebilirsiniz. Çok güzel bir yazma modeli seçip bu iğne oyası çiçeğimiz ile şahane bir tülbent, yemeni, namaz örtüsü yapabilirsiniz. kendinize.

Bende bekarken bir çok iğne oyası çalışmaları yapmıştım. Hatta halen daha kullanıyorum. Bir çok iğne oyası yazma modelim vardır. İğne oyası örtülerim salon takımlarım var. Hatta daha önce buradan kendi yaptığım iğne oyası yazma modellerimi paylaşmıştım. Eğer bakmak isterseniz aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

Bir Birinden Güzel İğne Oya Modelleri Yazma Örnekleri

İğne Oyası Havlu Kenarı

İğne Oyası Yazma Modelleri

En Güzel İğne Oyaları Yazma Modelleri

Hanımlar sizlere birde adı ve kendisi ilginç bir iğne oyası modeli göstermek istiyorum. Modelimizin adı “İkiz Ergen Bıyığı İğne Oyası” Videomuzu konun en altında bulabilirsiniz.

Buyurun İkiz Ergen Bıyığı İğne Oyası Modeli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. monica dedi ki:

    que bello trabajo…

  2. Lúcia dedi ki:

    Que lindo trabalho,amei!

BİR YORUM YAZ