DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Halkalarla Çanta Yapımı

Halkalarla Çanta Yapımı – Tığ İşi Halkalardan Çanta Nasıl Yapılır?

Farklılıkları sevenlerin tercih edebileceği halkalarla çanta yapımı detaylı şekilde yapılan anlatımlar ile sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır. Öncelikle gerekli malzemeleri tedarik etmeniz gerekir. Bu nedenle çanta yapımında kullanacağınız küçük halkaları tuhaf yerlerden tedarik edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz çanta rengine uygun şekilde ip, tığ ve makas kullanabileceğimiz malzeme seçenekleri arasında yer almaktadır.

Hem şık hem de kullanışlı olması açısından bayanların tercih edebileceği çanta seçenekleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda halka ile hazırlanacak olan çanta modeli sistem üzerinden yapılan detaylı anlatım ile sizlere sunulmaktadır. İlk aşamada öncelikle halkaları kullanarak etrafını dönmeniz gerekir. Tığ üstü alarak tek tek dolduracağınız halkları birbirine bağlamanız ve bu şekilde istediğiniz ölçülerde oluşturmak için devam etmeniz gerekir.

Halkalarla Çanta Yapımı

Basit örneği dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz şık halkalarla çanta yapımı ile işlem yapmanızı sağlamaktadır. Her iki parçayı da tamamladıktan sonra birbirine bağlayarak çantayı oluşturabilirsiniz. İki parçanın büyüklüğünü kullanacağınız çantanın boyutuna göre ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle kullanmak istediğiniz küçük veya büyük boyutlarda çanta hazırlamak için halkaları kullanarak modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Kısa sürede tamamlayabileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Sistem üzerinden detaylı şekilde yapılan gösterimler üzerinden elde edeceğiniz bilgiler ile uygulama yapabilirsiniz. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılan gösterimler daha fazla bilgi elde etmenizi sağlamaktadır.

Tığ İşi Halkalardan Çanta Yapımı

Tığ ile halkaların etrafını dönerek yapacağınız uygulama dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz şık çantalara sahip olmanızı sağlamaktadır. Modeli hazırlamak isteyenler sistem üzerinden inceleyerek nasıl hazırlık yapabileceklerini öğrenebilirler. Daha önce çanta yapmamış olan bayanlar için detaylı şekilde yapılan gösterim resimler üzerinden daha fazla bilgi alınmasını sağlamaktadır.

İlk aşamadan sonra aşamaya kadar aynı şekilde yapılacak uygulama ile gidilerek modeli ortaya çıkartılmaktadır. Bu nedenle yalnızca ilk aşamada yapacağınız uygulamayı aynı şekilde devam ettirerek halkalarla çanta yapımı işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Çantayı daha büyük boyutlarda hazırlamak isteyenler aynı şekilde uygulamaya devam ettirerek modelin boyutunu istedikleri şekilde değiştirebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ