Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Hakkımızda

ddd
Merhabalar El Sanatları Ve Hobi adresine hoş geldiniz.

Biz kimiz sorusuna verilecek cevabımız şunlardır. El işi, Örgü, İğne Oyası, Dantel, Keçe, Kurdele, Ahşap boyama  gibi DIY Project gibi değişik hobi alanlarına meraklı olan ve bildiğini paylaşmayı seven bundan zevk alan iki arkadaş böyle bir platform oluşturup bunu giderek bunu geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşmak istedik. İnsanlara bu alanda kaliteli içerikler bulup sunmak istedik.

Bir çok yerde dağınık bir şekilde ve görsel ve eğitsel dökümanlar kalitesiz bir şekilde sunulmaktadır.  Biz sizlere kaliteli görseller ve kaliteli eğitsel resimler, yazılar şablonlar, videolar bulup sizlerle paylaşmak istiyoruz bunu seviyoruz.

Bu amaçla ileriye doğru sitemizi geliştirmek ve genişletmek istiyoruz.

Eğer sizde bu bu ve benzeri hobi alanlarında meraklı iseniz, çalışmalarınız var ise sitemize üye olabilir ve çalışmalarınız sitemizden paylaşabilir bu sayede daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Nasıl üye olurum ve nasıl ürün ekleyebilirim diyorsanız ddddd sayfasından gerekli tüm bilgileri ve eğitimleri bulabilirsiniz.

Dilerseniz kendinize bir blog sayfası açın ve facebook sayfası oluşturun satmak istediğiniz ürünleri oradan insanlara duyurun ve gelin sitemizde ücretsiz üyelik hesabı oluşturup ürünlerinizi sitemizden tanıtabilir ve satabilirsiniz. Açmış olduğunuz blouğunuzu ve sosyal medya hesabınızı üye profilinize bağlayabilirsiniz. Eğer sizde internette adım atmak bir blog açmak istiyorsanız ama ben blog nasıl açarım, bilmiyorum ki, çok karışık bu işler diyorsanız Wpmavi.com bloğunda Burak Oran tarafından hazırlanan  blog nasıl açılır başlıklı  yazıyı takip ederek kolaylıkla bir blog sahibi olabilirsiniz.

Bizlere nasıl ulaşabileceğinizi sitemizin iletişim bölümünden öğrenebilir siniz.