Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Fıstık Modeli Üç Katlı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatım

Fıstık Modeli Üç Katlı Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatım

Özellikle farklı alanlarda kullanabileceğiniz fıstık modeli üç katlı tığ oyası yapımı için sistem üzerinden videolu şekilde anlatım yeterli bilgi almanızı sağlamaktadır. Modeli çıkartmak isteyenler videolar anlatım üzerinden detaylı bilgi alabilirler. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılan anlatım sayesinde birlikte hareket ederek modeli kolayca oluşturabilirsiniz.

Şık ve etkileyici görüntüsü nedeniyle tığ oyası kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer almaktadır. Modeli hazırlamak isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. Öncelikle gerekli malzemeleri hazırlayarak videolar anlatımı üzerinden birlikte hareket edebilirsiniz. Bu sayede ilk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılması gereken işlemler konusunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fıstık Modeli Üç Katlı Tığ Oyası Yapımı

Özellikle evde tığ işi oya yapmayı sevenlerin tercih edebileceği etkileyici görüntüsüyle şık kullanım imkanı sunan modeller arasında yer almaktadır. Model hakkında daha fazla bilgi elde etmek isteyenler fıstık modeli üç katlı tığ oyası yapımı konusunda videolu anlatımı inceleyebilirler. Türkçe olarak yapılan anlatım yapmanız gereken bütün işlemleri kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır.

Farklı renklerde ip seçenekleri, tığ, makas kullanmanız gereken malzeme seçenekleri oluşturmaktadır. Gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra uygulamaya başlayabilirsiniz. Verilen ölçülerde yapacağınız uygulama sayesinde modeli sorunsuz şekilde çıkartabilirsiniz. Kolay uygulamasının yanı sıra detaylı şekilde yapılan anlatımlar örneğe dair bilmeniz gereken bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Daha önce tığ oyası yapmamış olanlar sistem üzerinden yayınlanan video sayesinde daha detaylı bilgi elde ederek uygulama yapabilirler. Özellikle bayanlar evde tığ işi çalışma yapmak istedikleri her durumda tercih edebilecekleri farklı örnek seçenekleri üzerinden uygulama yapabilirler. Başörtülerinizi renklendirmek ve şekillendirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır.

Model detaylı şekilde yapılan video anlatım ile sistem üzerinden sunulmaktadır. Bu sayede fıstık modeli üç katlı tığ oyası yapımı konusunda merak ettiğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleriyle aynı modeli uygulayarak kullanabilirsiniz. Bu sayede başörtülerinizi renklendirmek istediğinizde tercih edeceğiniz farklı renk ipler üzerinden kolayca çalışma yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ