31.08.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Erkek Çocukları İçin Örgü Aplike Örnekleri – Harika Aplike Modelleri

Erkek çocuklar için örgü aplike arayışına girdiyseniz işinizin hiç de kolay olmadığını bilmenizi isterim. Erkek bebek örgüleri her zaman kız bebekler için sunulmuş olan örgü aplike örnekleri nazaran daha az çeşitlilikle karşımıza çıkmışlardır. Bebek aplike modelleri; erkek bebek örgü motifleri, kız bebek örgü motifleri ve her ikisi içinde kullanılabilecek olan bebek aplike desenleri olarak üçe ayırılabilir.

Kız çocukları için yapacağınız tığ işi aplikeler, güzel güzel aplike çiçek desenleri ile donatılabilirken, erkek bebekler için olan örgü aplike örnekleri ise hepinizin de tahmin edeceği üzere kırmızılı mavili arabalar, sapsarı iş makinaları, yeşil traktörler ya da kahverengi ve gri rengi renk içeriğine sahip gemiciklerden öte gidemeyeceğiniz kadar sınırlıdır. Ama bu sizin için problem mi? Tabii ki de değil.Erkek çocuklar için örgü aplike modelleri

Şimdi ufkumuzu biraz geniş tutalım ve çocuğumuzu mutlu edebilecek, dışarı çıktığı zaman karşılaştığında dikkatini çeken ne varsa bunlarla aplike bebek battaniyeleri, bebek yelekleri, çorapları meydana getirelim.

Küçük sevimli gözleri bulunan tren ve vagonları işleyelim battaniyenin bir köşesinden diğer köşesine, yeleğinin ya da hırkasının üzerine helikopterler ve uçaklar iliştirelim, üzerinde oynaması için genişçe bir örgü battaniyenin üzerine kırmızı yarış arabaları, rengarenk vosvoslar, itfaiye, ambulans ve polis arabalarıyla hareket katalım.Erkek çocuklar için örgü aplike modelleri

Örgü aplikelerin bir yere işlenmesi şart olmasa gerek. Bunun için ördüğünüz sevimli arabaların, kamyonların yanlarına küçük küçük insan figürleri, hayvan modelleri de örerek bebeklerinizin bunları ellerine alabilmesini ve onlarla tanışmasını da sağlayabilirsiniz.

İnternet ortamında sizler için hazırlanmış olan binlerce sayfada aplike bebek battaniye modelleri, örgü bebek oyuncakları, tığ işi aplikelerin tarifleri, aplike araba desenleri, çiçek desenleri, hayvan desenleri gibi hassas bir şekilde işlenmiş harikulade örneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfalardan aldığınız bilgi ve tariflerle kendi modellerinizi oluşturabilir ya da örülmüş hazır aplike modellerini satın alabilirsiniz.

Örgüden hoşlanıyorsanız ve bu konuda ufku geniş, becerikli ve hızlı olduğunuzu da düşünüyorsanız eğer; açın kendinize sosyal medyada bir hesap ya da internette bir blog sayfası ve satışınızı yaparak gelir elde etmeye başlayın.

Erkek çocuklar için örgü aplike modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ