Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

En Beğenilen Resimli Anlatım Örgü Örnekleri

Hanımlar sizlere birbirinden farklı ve beğenilen örgü örneklerini resimli olarak modellerini paylaşacağım ayrıca bazı örneklerin videolu anlatımlarını da ekleyeceğim.

Yamalı modeli gibi saç örgüsüne benzer bir model resimden görüleceği üzere nasıl yapılacağı numaralandırılarak gösterilmiştir. Bu modeli paspas ve bebek battaniyesi yapımında kullanabilirsiniz. Önemli olan renk uyumunu iyi bir şekilde sağlamak olacaktır.

Yukarıdaki örneğimizin adı krokodil modelidir. Krokodil modeli özellikle şal yapımlarında kullanılmaktadır. Buradaki örnekten iyi anlaşılmamaktadır. Yumuşak iplik kullanıldığında şal yapımı daha sert ipliklerle paspas ve çocuk battaniyesi gibi modellerin yanısıra özellikle çanta kapaklarında da kullanılmaktadır.

Burada krokodil şal yapımı gözükmektedir. Rahat bir şekilde krokodil modeli şal yapımını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu model ile parmaksız eldivenler yapılmaktadır.

Örgü örneklerini resimli olarak sizlere sunduk. Umarım beğenirsiniz.

kahve çekirdeği örneğini umarım beğenrsiniz

Kahve çekirdeği modelini özellikle kazak ve yelek modellerinde kullanabilirsiniz. 2 renk kullanarak daha güzel hale getirebilirsiniz.

Krokodil modeli benzeri timsah sırtı örgü örneği için videomuzu izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ