19.07.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Elmas Örgü Modeli Yapımı – Videolu Anlatım İle Elmas Örgü Modeli

Kızlar bugün sizlere elmas örgü modeli yapımı adında çok hoş bir örgü örneği yapımı göstereceğim. Örgü kime en çok yakışıyor derseniz bebeklere daha çok yakıştığı söyleyebilirim. El işi ve örgü dünyasının içine girilince binlerce model ve modellere uygun isimlerle karşılaşılıyor. Sadece örgü modellerine değil iğne oyalarına, tığla örülen örgülere ve dantellere de değişik, hoş isimler verilmiş ve bu isimlerle tanınır olmuşlar. Elmas gibi değerli bir taşın adı verilen şiş örgü modeli elmas örgü modeli diye biliniyor. Bu modelin nasıl örüldüğünü öğrenmek isteyenler için videolu anlatımlar iyi bir tercih olabilir. Bu videolar gerçekten iyi hazırlanmış ve örgü modelinin yapılışını tüm ayrıntısı ile anlatıyor. Bu modelin adı bazı yerlerde kesme elmas modeli olarak da geçiyor.elmas örgü nasıl yapılır-1

Hanımlar her biri diğerinden daha güzel çeşitli örgü teknikleri örgü modelleri paylaşmaya elmas örgü nasıl yapılır videolu anlatım konusu ile devam ediyorum. Bayanların birçoğu örgü modellerden hoşlanır. Bazıları giymeyi severken, bazıları da hem giymeyi hem de örmeyi sever. Son zamanlarda da örgü modeller oldukça favori olmuş durumda. Bu favori modeller arasında elmas örgü modeli çok tercih edilenler arasındadır. Bu modelden kendisine kıyafet olarak örmek isteyenler, internette elmas örgü nasıl yapılır yazarlar ise videolu anlatımları izleyerek uygulama yapabilirler.

El örgü modelleri arasında çok tercih edilen elmas örgü tığ ile de yapılabilir. Tığ işi örgüler arasında tığ elmas örgü modellerini bulabilirsiniz. Bu modelleri video izleyerek yapamazsınız, örgü dergilerinden bakabilirsiniz ya da bilen bir yakınınızdan yardım alabilirsiniz. El emeği yapılan işler her zaman için hazırlardan daha iyi olacağı için siz de el emeği örgüye elmas örgü modeli ile başlayabilirsiniz.

Bu şekilde yaptığınız kıyafetleri zevkle kullanırsınız. Elmas örgü modelinden mesela çocuğunuza güzel bir kazak örebilirsiniz ya da kendinize. Çok güzel bebek hırkası ya da bebek yelekleri de yapabilirsiniz. Elmas modeli hırkalar da özellik ile çok kullanılan bir örgü modelidir.

şiş örgü elmas modeli

Örmeyi seven anneler elmas örgü modeli ile daha çok bebeklerine süveter, alttan başlanmış veya robadan başlanmış bir yelek örüyor olsa da, daha büyük yaştaki çocuklarına veya kendilerine de kazak, hırka gibi şık giysiler yapabilirler. Delikli, hoş bir model olan elmas modeli ile yapılabilecek herhangi bir giysi sevdiğiniz birine hediye gidebilecek değerde olacaktır.

Örgüye yeni de başlasanız, şimdiye kadar birçok şey örmüş de olsanız ajurlu elmas modeli ilginizi çekecek, şişlerinizi elinize alıp yapmayı isteyeceksiniz. Bu zevkli ama dikkati gerektiren elmas örgü modeli Türkçe anlatım videosu çok işinize yarayacak. Adı gibi kendisi de güzel olan ajurlu şiş örgü elmas modeli her tür örgüde kullanılabilir bir özellikte. Örgülerinizin süslemesine kendinizden de bir şeyler katabilirsiniz.

Modelin yapılışını öğrendikten sonra eğer iyi örgü örebiliyorsanız bu modeli birçok kıyafet için kullanıp ortaya güzel kıyafetler çıkmasına sebep olabilirsiniz. Birçok bayan örgü örerek stres attığını söyler. Siz de hem stres atıp hem de el emeğiniz ile kıyafet bütçenizden tasarruf edebilirsiniz bu şekilde.

Ajurlu elmas örgü modeli yapımı

Elmas örgü nasıl yapılır videolu anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ