27.11.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Desenli Kare Motif Modelleri – Rengrenk Örgü Kare Motif Örnekleri

Birçok bayanın vazgeçilmez hobisi olan örgü ile kare motif modelleri bayanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Motifler sayesinde bebek battaniyeleri, koltuk ve yatak örtüleri, şık şallar, çantalar hatta örgü perdeler bile yapmanız mümkündür. Basit ve hızlı bir şekilde örülebildiği için motif örnekleri bayanların ilgisini çekmektedir. Örgüye yeni başlamış olan bayanlar, motif örmek ile pratiklerini geliştirmektedir. İlk başlarda tığ işi motif örnekleri tercih edilmektedir. Bayanlar hazırlamış oldukları bu motifleri birçok alanda rahatlıkla değerlendirirler. Sizlerde ister örgü pratiğinizi geliştirmek isterseniz de artan yünlerinizi değerlendirerek birbirinden güzel motif modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.motifli örgü battaniye

Örgü sektörü içerisinde her bayan tarafından bilinen hızlı örülen, basit ve şık örgülere dönüştürülebilen motifler bilinmektedir. Bu tığ işi motif örnekleri öğrendikten sonra motiflerinize yaratıcılığınızı kazandırmalısınız. Renkler, şekiller ile oynayarak kendinize özgü battaniye, bebek battaniyesi, koltuk örtüsü, minder kılıfı, şal, diz örtüsü gibi birçok örgü üretebilirsiniz. Motif örmek için yeni yün almanız da gerekmemektedir. Motiflere çok az yün gider. Böylece bayanlar da diğer örgülerden artan yünleri değerlendirerek, ekonomik örgüler örebilmektedir.

Yünlerden ördüğünüz motiflerin yanı sıra motifli dantel örnekleri de bulunmaktadır. Genç kızlar çeyizleri için bu pratik motiflerden şık masa örtüleri, vitrin takımları örebilirler. El emeğine verilen önem her geçen gün artmaktadır. İnternet üzerinde de bayanların örgü öğrenebileceği, örnek alabileceği siteler vardır.

Site içerisinde yer alan motifleri inceleyerek her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeğiniz için bebek battaniyesi, anneanne  babaanneler için diz örtüleri, çocuk odanız için yatak, koltuk örtüleri, balkonlarınız için kırlent ve minder kılıfları, dantel motiflerden masa örtüleri yaratarak şık tasarımları evinizin her alanında rahatlıkla kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

Motif örgü modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ