DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Dekoratif – Örgü Tencere Altlığı Modeli Yapımı Resimli

Dekoratif – Örgü Tencere Altlığı Modeli Yapımı Resimli

Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz örgü tencere altlığı yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgi resimli anlatım üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle hazırlayabileceğiniz modelin yapım aşaması tek tek ayrıntılı şekilde görsel içeriklerle sunulmaktadır. Bu sayede merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşım sağlayarak modeli kısa süreli oluşturabilirsiniz.

Yuvarlak şekilde hazırlayacağınız modelin orta kısmından başlayarak dışa doğru devam edebilirsiniz. İlk olarak belirlenen sayıda zincir çekilerek yuvarlak olması gerekir. Yuvarlağın etrafını tırabzan ile doldurarak yuvarlak şekli ortaya çıkartabilirsiniz. Her sırada arttırma yapılarak yuvarlak büyütülmektedir. Bu sayede istediğiniz gibi rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde modeli büyütmeniz sağlanmaktadır. Resimli anlatım üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Örgü Tencere Altlığı

Tencere altlığı olarak kullanabileceğiniz şık ve aynı zamanda kullanışlı örgü modelleri sizlerde hazırlayabilirsiniz. Resimli anlatım üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde örgü tencere altlığı yapımı konusunda daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Üç sıra halinde hazırlanacak olan orta kısmını ardından farklı renk seçeneği ile motif uygulama yapılarak devam edilmektedir.

Basit model sayesinde kısa süre içerisinde tamamlayabileceğiniz modeli kullanmaya başlayabilirsiniz. Resimli anlatım üzerinden her ayrıntıya ulaşım sağlayabilirsiniz. Orta kısımda uygulanan 3 sıranın üzerine farklı renk ip ile üç sıra motif uygulaması yapılmaktadır. Daha sonrasında son kısmı oluşturarak üzerinden zincirine geçilmesi sağlanır.

Örgü Tencere Altlığı Yapımı Resimli Anlatım

Resimleri ile yapılan anlatım sayesinde merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk aşamasından son aşamasına kadar örgü tencere altlığı yapımı konusunda her türlü ayrıntı resimleri ile verilmektedir. Bu sayede herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde modeli tamamlayarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tığ ile yapacağınız uygulama sayesinde öncelikle gerekli malzemelerin hazırlanması gerekir. Bunun için ihtiyaç duyacağınız farklı renklerdeki ipler, makas ve tığ işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. Modeli resim üzerinden inceleyerek yapacağınız  işlemlere dair bilgi alabilirsiniz. İncelemenin ardından ilk aşamasından son aşamasına kadar uygulamayı takip edebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde modeli oluşturabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ