Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
22.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Dantel Motif Modelleri – Tığ İşi Dantel Motif Örnekleri Galerisi

Çok eskilere dayanan ve modası geçmiş her ürün, canlanarak günümüzde tekrar moda haline gelmektedir. Gerek kıyafet sektöründe olsun, gerekse mobilya sektöründe olsun bu kural her yerde geçerlidir. En çok dikkat çeken geçmişe bağımlılık ise, genelde kıyafet modasında tekrar ediyor. 60’lı yıllardan başlayıp 90’lı yıllara kadar kullanılmış ve bir süre durağan bir dönem geçirmiş moda 2000’li yıllarda ise tekrar moda haline gelmeyi başarmış durumdadır.

Yeni sezonda ise, evlerde kullanılan her türlü dantel motifleri kıyafetlerle birleşerek oldukça şık ve modern bir hal alıyor. Özellikle beyaz dantellerin yer aldığı kreasyonlar; sezonun en gözde parçalarını oluşturuyor. Son derece şık ve modern bir tarz olarak karşımıza çıkan dantel motif örnekleri ile bezenmiş kıyafetler, alıcılarının ilgi odağı haline gelmiş durumdadır.Dantel motif modelleri

Her türlü motif örnekleri ilmek ilmek örülerek hem el emeğinin güzelliğini hem de kıyafetle buluşmanın şıklığını taşıyor. 7’den 70’e her kadının dikkatini çeken bu parçalar, kolay ve rahat kullanımı sayesinde de en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Genellikle tığ işi dantel motif örnekleri rahat ve birbirinden zarif çeşitleri ile en çok satılanlar arasında en başta geliyor. İsteğe bağlı olarak, yuvarlak ya da kare dantel motifleri ile şık bir tasarım oluşturulabilmektedir. Motiflerin yapılışı ile ilgili pek çok internet sitesi olduğu gibi, internet kullanmayanlar için de birbirinden renkli ve detaylı anlatımlı dergiler bulunmaktadır. Hazır satın almak istemeyip, kendi zevkine göre bir model oluşturmak isteyenler için son derece faydalı anlatımlar mevcuttur. Böylece kendinize has tasarımınızı oluşturabilir ve istediğiniz motifleri kullanarak yepyeni bir model oluşturabilirsiniz.Dantel motif modelleri

Dantel bluz kullanımında genellikle en yaygın olarak kullanılan çeşit, kare dantel motif örnekleri çeşitleridir. Tasarım açısından uygulanması hem kolay hem de şıktır. Parça parça yaparak birleştirebileceğiniz gibi, aynı modeli tek parça olarak da kullanabilirsiniz. Bu tamamen tercih meselesidir ve kullanan kişinin ne amaçlı kullanacağına bağlıdır. Dantel bluz modellerinin, hemen hemen her alanda şıklık göstereceği de ayrı bir tercih sebebidir. Günlük hayatta ya da özel davetlerde sizi yarı yolda bırakmayan bir parçadır.

Kare ve çeşitli dantel motif modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ