19.07.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Convers Patik Yapımı Videolu – Örgü Bebek Convers Modelleri

Convers patik yapımı özellikle bebek patik yapımı ile ilgilenen kişilerin mutlaka gözüne bir yerlerde çarpmıştır. Convers patik yapımının bu kadar popüler olması bu ayakkabıların bir dönemin modasını yansıtmasıdır. Bu ayakkabılardan esinlenilerek yapılan patikler adeta ayakkabı görünümü sağlamaktadır. Patik modelleri yapılışı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için sitemizi inceleyebilir, convers patik yapımı video anlatımlı başlıklarda yapım aşamalarına ulaşabilirsiniz.convers patik yapımı-1

Patik yapımı pek çok hanımın hobileri arasında yer almaktadır. Fakat her geçen gün yenilenen modeller özellikle bu işten anlayan hanımlarda hemen yapma isteği uyandırdığından sizlere mümkün olduğunca farklı modellerden söz etmeye çalışacağım. Convers patik yapımı özellikle erkek bebekleri için tercih edilmektedir. Spor bir görünüm sağlayan bu modeller çocuklarında patiklerini severek giymelerine yardımcı olmaktadır.

Pek çok anne çocuklarının patiklerinden rahatsız olduğu için giymediklerinden şikâyetçi olmaktadır. Convers patikler bir nevi içeri ayakkabısı özelliği taşıdığından çocuklarınız rahatlıkla bu modelleri kullanabilirler. Özellikle çocuğunuz evin içeresinde sürekli hareketli ise patik giymesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazen çocuklar oradan oraya koştururken soğuk havalara aldırış etmeden çorapsız ve patiksiz hareket ederler.converse örgü patik modelleri

Bu durum çoğu annenin şikâyetçi olduğu bir durumdur aslında. Bu bakımdan patik bir çocuğu hastalıklara karşı da korur aynı zamanda. Sizlerde sayfamızda birbirinden farklı convers patik modellerini inceleyebilir ve evinizde bu modelleri yaparak el emeklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bebek patikleri hepimizin yüzünü gülümseten tebessüm ettiren nesnelerdir. Bebekleri kadar giydikleri kıyafetler eldivenler ayakkabılar hatta patikler bile sevimli olan bu yavruları daha da sevimli hale getiriyor hiç kuşku yok ki.
Şimdi sizlere son zamanların trendi olan bebek örgü konvers modelleri örgülerden bahsedeceğim. Birbirinden farklı renklerle örgü çeşitleriyle bir dönemin furyası haline gelen convers tipi örgüleri bebeklerimizin ayaklarında görmemiz mümkün.

Bu modellerin taban kısımları genellikle tığ ve ip yardımıyla yapılır zincir çekilerek oluşturulan taban kısımları işleminiz tamamlandığında harika bir ayakkabı tabanı görünümü sizlere kazandıracaktır.

bebek örgü konvers modelleri

bebek örgü konvers modelleri

Ayakkabınızın taban kısmını ördükten sonra ön kısmına geçebilirsiniz yine tığ yardımıyla ve zincir çekilerek oluşturduğunuz ön kısmı tabanıyla tutturabilirsiniz.Esasına bakarsanız şiş veyahut başka bir şeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Tamamen tığ ve ip yardımıyla yapmaya başladığınız bu şirin objeleri hazırlarken değişik renklerde ip kullanıyorsunuz. Ve taban kısmı dil kısmı ön kısmı da dâhil olmak üzere bağcık kısımları hariç hepsinde zincir çekme işlemini uyguluyorsunuz.

Geçmiş yıllarda kalan pembe kız rengidir mavi erkek rengidir tabularınızı yıktıysanız farklı renklerde değişik kombinlerde birbirinden cici conversler yapabilirsiniz. Klasik patiklere nazaran daha şık görsel olarak ta güzel duran bu yeni nesil patikler birçok annenin yavrusuna seçimi olarak gözüme çarpıyor.

Şayet sizlerde örgü örmeyi seviyorsanız ya da ilginiz varsa dilediğiniz renkleri kullanarak şayet birazda hızlıysanız saatler içerisinde minik yavrunuzun o şirin ayaklarına converslerini takabilirsiniz. Bebeklerinin ayaklarını converslerle süslemek isten bütün hanımlarımıza kolay gelsin diliyorum.

Videolu anlatımla converse patik yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ