30.08.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Çocuklar İçin Eğlenceli Bere Modelleri – 20 Adet Değişik Bere Modeli

Eğlenceli çocuk bere modelleri mutlaka incelenmesi gereken düzeydedir. Çocuk bere modelleri örgü olunca çok daha samimi, sıcak ve sempatik bir duruş sergiliyor. Özellikle bu örgüler farklı, dinamik, eğlenceli ve hareketli modellerle yapılınca daha bir hoş oluyor. Küçük çocuklarımızı narin bedenleri üşümesin diye hep daha fazla sarıp sarmalamak isteriz. Daha çok parça ile daha kalın giysiler ile onları sarar sarmalarız. Daha fazla giydirme telaşına düşerken onları da mutlu edecek tasarımlar yok değilorgu-bere-modelleri-1

Çoğumuz çocuklarımız için heyecanla bir şeyler örmekten fazlasıyla mutluluk duyarız. Çocuklar için örgü bere  modelleri birçok annenin çocuğuna ördüğü örgüler arasında gelmektedir. Çocuklarınız için sizlerde birbirinden farklı şapka modelleri, bere modelleri yapabilirsiniz. Özellikle bebek şapkaları ile kış aylarında çocuklarınızı soğuktan korurken aynı zamanda kıyafetleri ile kombini de yakalayabilirsiniz. Çocuk modasında özellikle örgü şapka modelleri son dönemlerde büyük bir ilgi görmektedir.

Bebek şapka modelleri arasında en çok tercih edilen modeller kulakları kapatan şekilde örülen şapkalardır. Bu şapkalar çocuklarını soğuk havalara karşı korurken aynı zamanda onları oldukça sevimli yapmaktadır. Sizlerde çocuklarınız için birbirinden farklı örgü şapka modellerini deneyebilir, çocuklarınıza hayvan ve bitki figürlü modeller yapabilirsiniz.

Çocuk şapka modellerinde özellikle baykuş motifli olanları ve kulaklı modeller dikkat çekmektedir. Sevimli bir ayıcık, bazen de minik bir kuzu olan çocuklarınız için sizlerde en kısa zamanda bu bebek bere modellerini denemelisiniz. Bebek bere modellerini aynı zamanda sevdiklerinizin ve yakın dostlarınızın çocukları için de yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kullanımı oldukça rahat şapkalar ile çocuğunuzu soğuktan koruyarak gezintiye çıkarabilirsiniz.

Pek çok yetenekli hanım sayfamız sayesinde örgü kombinleme fikirleri edinerek çocuk modasında farklı bir bakış açısı yakalamaktadır. Bizler sizlerden aldığımız güven ile sizler için araştırmalarımıza devam ederken örgü modelleri hakkında yeni fikirler ile yolumuza devam edeceğiz. Hepinize desteğiniz için çok teşekkür ederiz.
cocuk-bereleri-1

Bu çocuk bere modelleri karmaşık görünse de alınsa kolay bir yapılışı vardır. Bu çocuk bereleri tüllü, boynuzlu, kocaman çiçekli, meyveli ya da pek çok verilecek örnekle çoğaltılabilecek şekilde zengin bir model akışına sahip olabilir. Berelerin üzerine konulan büyük modeller çocuk berelerinde hiçbir zaman absürt durmaz.

Çocuk şapkaları gibi ince bir yapıda değildir çocuk bereleri. Ama yaz mevsimi için çocuk şapkaları örgü olarak yazlık ince orlon denen ip ile yapılabilir. Şapka örgü modelleri yapılırken örgü bere modellerinden de yararlanılabilir.

Çocuk örgü bere modelleri yapısı ve dokusu ile çocuklarınızın büyük beğenisini toplayacak ve onları kesinlikle heyecanlandıracak. Hatta bere takmak istemeyen bir çocuğunuz varsa bu eğlenceli bereleri gördükten sonra bere takmak için çıldıracaktır. Onların hayalleri süsleyen bu berelere sahip olmak ise sizin elinizdedir. Eğlenceli çocuk bere modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli çocuk bere modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ