DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Çocuğunuzu Giydirirken Cüzdanınızı Soymayın

Çocuğunuzu Giydirirken Cüzdanınızı Soymayın

Çocuklar en sevdiği çizgi karakterleri kıyafetlerinde de görmek istiyorlar. Bu durum ebeveynler için ciddi bir maddi külfet haline gelebiliyor. Fakat pahalı lisanslı ürünlerin yerine geçebilecek çok sayıda sevilen karakter var artık. Üstelik indirim kuponu sayesinde daha da uygun olabilecek bu ürünler çocuklarınızın kalbini kazanabilir.

Disney karakterlerinin popülaritesini son yıllarda kıran yeni animasyon karakterler

Son yıllarda, çocuklar unutulmaz Disney karakterlerini aratmayacak kadar eğlenceli animasyon karakterleriyle tanıştı. Özellikle Marvel’in çizgi roman karakterlerini hayata geçirdiği projeler oldukça rağbet gördü.

Bir örümceğin ısırmasıyla süper güçler kazanan Spider Man çocukların kahramanı olmayı başardı. Bunun yanı sıra son teknoloji araçları ve silahlarıyla düşmanlara savaş açan Batman da onların kalbini kazanan bir diğer süper kahraman olmayı başardı.

Başka gezegenlerin ve savaşçıların hikayelerini anlatan Star Wars karakterleri ise ışın kılıçlarıyla çocukları büyüledi. Özellikle Darth Vader olarak bildiğimiz Anakin Skywalker karakteri sahip olduğu yeteneklerle çocuklara kendini sevdirmeyi becerdi.

Kız ve erkek çocukların ortak noktada buluştuğu bir başka sevimli animasyon olan “Minyonlar” serisinin karakterleri de aynı derecede ün kazandı. Her an neşeli, bazen sakar ama hep iyi niyetli olan bu sarı canlılarla her çocuğun arkadaş olmayı istemesini yetişkinler bile rahatlıkla anlayabiliyor.

Kız çocuklarının her zaman rüyalarını süsleyen güzellikleri ve zarafetleriyle yıllardır vazgeçilmez olan Barbieler de Disney karakterlerine alternatif olabiliyor. Birbirinden farklı konseptlerde karşımıza çıkan Barbieler, şimdi de birbirinden farklı çocuk ürünlerini renklendiriyor.

Belki biraz daha küçük yaş grubuna hitap eden Hello Kitty’nin sevimli kedisini de unutmamak gerekiyor. Arkadaşlarıyla birlikte keyifli dakikalar geçirten bu sevimli kediyi de çocuklar için üretilen birçok üründe görebilmek imkanı var.

Küçük kanatları ve sihirleriyle kızların aklını başından alan bir diğer animasyon olan Winx’in perileri de hem güzellikleri hem de büyülü dünyalarıyla çocukların sevilenleri arasında yer alıyor. Çocukların sihirli dünyalara duydukları merakın son bulmasını istemeyen ebeveynler Winx temalı ürünleri de bulabilir.

Bütün bu sevilen karakterleri ürünlerinde bulabileceğiniz Flo’dan yapacağınız alışverişlerde ise Flo indirim kuponu  bütçeniz için yardımcı oluyor.

Çocuk ürünlerinde bu karakterlerin giderek artan kullanımı

Çocukların giderek zenginleşen dünyasının en popüler kaynaklarından birinin de animasyon filmler olduğu söylenebilir. Bu filmlerdeki karakterleri ise artık çocuklar için üretilen hemen hemen her üründe görebilmek mümkün oluyor.

Özellikle giyim sektöründeki tasarımların birçoğu animasyon karakterlerle süsleniyor. Çocuk giysileri ayakkabıları, nevresim takımları, pijamalar, gecelikler ve saymakla bitmeyecek daha birçok üründe çocukların sevdiği karakterleri görebiliyoruz. Bu yüzden çocuklar ayakkabılarından giysilerine, nevresim takımlarından havlularına kadar tüm eşyalarında bu sevimli karakterleri görmek isteyebiliyor.

Çocuğunuz için hem kaliteli hem de onların severek giyebilecekleri giysileri ve ayakkabıları tercih ederken büyük masrafların önüne geçmek isteyenler için ise LC Waikiki çocuk giyim indirim fırsatları sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ