DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Çilek Şeklinde Örgü Lif Yapımı

Çilek Şeklinde Örgü Lif Yapımı Videolu Anlatım – Örgü Lif Modelleri Ve Yapımı

Hem şık hem de kullanışlı liflere sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer alan çilek şeklinde örgü lif yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye videolu anlatım üzerinden detaylı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kırmızı ve yeşil ip seçenekleriyle göreceğiniz lif sayesinde çilek şeklinde oluşacak bir life sahip olabilirsiniz.

Örgünün ilk aşamasından son aşamasına kadar merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmak için sistem üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde videolu anlatım da detaylı şekilde inceleme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle daha önce örgüt işi yapmamış olanlar için detaylı şekilde yapılan anlatım daha fazla ayrıntıya sahip olmanıza ve herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde işlemi tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Çilek Şeklinde Örgü Lif Yapımı

Hem şekliyle hem de kısa süre içerisinde tamamlanması ile tercih edebileceğiniz çilek şeklinde örgü lif yapımı konusunda sistem üzerinden alacağınız bilgiler sayesinde herhangi bir yanlış yapmadan kısa süre içerisinde örme işlemini tamamlayabilirsiniz. İlk aşamada kırmızı ip ile yapılacak olan örme işlemi sayesinde lifinizin ilk kısmını tamamlayabilirsiniz.

İkinci aşamada yapılacak yeşil iple çilek sapı örme işlemi sayesinde çileğinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı ölçüleri farklı boyutlarda kullanarak daha büyük lifler hazırlayabilir veya verilen ölçülerde herhangi bir sorun yaşamadan dilediğiniz her durumda daha fazla lif örme imkanı elde edebilirsiniz.

Örgü Lif Modelleri ve Yapımı

Evde örgü örmeyi sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer alan lif modelleri konusunda sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle tercih edebileceğiniz seçeneklere ulaşım sağlayabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde merak ettiğiniz her ayrıntıya kolayca ulaşabilir ve herhangi bir problem ile karşılaşmadan verilen ölçülerde örme işlemi ile istediğiniz gibi kısa sürede sonuç alabilirsiniz elde edebilirsiniz.

İlk aşamasından itibaren çilek şeklinde örgü lif yapımı detaylı şekilde yapılan anlatım ile video izleyerek edebileceğiniz bilgiler ışığında çilek şeklindeki lif yapımını sizlerde sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Daha önce hiç örgü yapmamış olanlar da video üzerinden aynı şekilde hareket ederek lif örme imkanı elde edebilirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ