DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Çam Ağacı Örgü Modeli Nasıl Yapılır ? | Videolu Anlatım

Hemen hemen her elişinde,sanat dalında doğanın yansımalarını görmemiz mümkün. En çok da çiçekler ve ağaçlar elişi yapanların sıklıkla başvurduğu nesneler arasında yerini almaktadır. Bunlardan bir tanesi de çam ağacı örgü modelidir. Çam ağacının muhteşem güzelliğini iplerle buluşturarak ortaya harika bir model çıkarabilirsiniz.


Çam ağacı modelinde genellikle yeşil ve yeşilin tonları tercih edilse de, sizler öreceğeniz modele göre farklı renkler belirleyebilirsiniz. Yeşil kullanmadaki amaç gerçeğe daha yakın bir model ortaya çıkarmaktır. Ancak birebir aynısı olamayacağı için farklı renkler kullanmanızda da bir sakınca yoktur. Sonuçta örgü dünyası hayal dünyası ile özdeştir ve sizler de istediğiniz renk ve modeli bir arada kullanmakta özgürsünüz.

Çam ağacı modeli, bebek yeleklerinde, yetişkin yeleklerinde, hırkalarında çok fazla kullanılan bir modeldir. İlk olarak ismi yabancı gibi gelse de görsellerden de gördüğünüz üzere oldukça tanıdık bir modeldir. Neredeyse her örgü çeşidinde karşılaşılabilen bir modeli içermektedir.

Yelek örmek isteyenler için lastiksiz yelek modelleri oldukça ideal bir modeldir. Çam ağacı modeli lastiksiz yeleklerde şık bir görüntü oluşturmaktadır. Tabi tercihen lastik de kullanabilirsiniz. Çam ağacı modelini tüm örgüde kullanabileceğiniz gibi, ara ara da örebilir ya da sadece bel ve yaka kısmının devamında da kullanabilirsiniz. Her şekilde kendini gösteren bir model olduğu için, tüm örgü yöntemlerine de giden bir modele sahiptir.

Sıralı çam ağacı örgü modeli tercih ederseniz, ortaya delikli bir model çıkacaktır. Bu modeli de mevsimlik kazak olarak örebilir ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Görsellerden ve videodan yararlanarak örme tekniklerini öğrenmeniz mümkün. Gayet anlaşılır bir anlatımla hazırlanan video siz örgü severlerin çok fazla işine yarayacak bir şekildedir. Aynı şekilde, görsellerden de sıra sayısına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çam Ağacı Örgü Modeli Nasıl Örülür Video Anlatımı

Videomuz sizler için basit teknikleri anlatacak şekilde hazırlanmış olup, belli tekniklerden bahsetmektedir. Kolay gelsin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ