DinarTuning Forum
DinarTuning Forum
26.08.2018 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Burgulu Yelpaze Modeli İle Şal Yapımı

Burgulu Yelpaze Modeli İle Şal Yapımı – Tığ İşi Üçgen Şal Yapımı

El dokuması şal yapmak isteyenler burgulu yelpaze modeli ile şal yapımı konusunda merak ettikleri her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirler. Tığ ile yapılacak örgü sayesinde istediğiniz boyutlarda hazırlayacağınız şal için farklı renk seçeneklerini kullanarak şık ve kullanışlı şala sahip olabilirsiniz.

Sırası ile yapılacak olan işlemler konusunda yapacağınız inceleme sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan sizlerde evde burgulu yelpaze modelini uygulayarak şal hazırlayabilirsiniz.  Tığ ile yapacağınız işlemler sayesinde aynı işlemi şalın tamamını bitirene kadar uyguladıktan sonra şalınızı hazırlayabilirsiniz. Motif üzerinden yapacağınız uygulama sırasında tercih edeceğiniz farklı renk seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Burgulu Yelpaze Modeli İle Şal Yapımı

Kıyafetlerinize uygun renklerde şal hazırlamak istediğinizde hem gösterişli hem de kullanışlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle görüntüsü ile evde yapıldığının anlaşılması zor olan burgulu yelpaze modeli ile şal yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha önce şal örmemiş olanlar detaylı anlatım sayesinde merak ettikleri bilgilere ulaşarak ve görsel içerikler ile detaylı bilgi alarak sorun yaşamadan şalı tamamlayabilirler. Burgulu yelpaze şeklinde hazırlanan model aynı şekilde aynı motif ile yapılacak uygulama ile tamamlanmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde modeli tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Modeli hazırlamak isteyenler tığ, ip ve makas ile model için örme işlemine başlayabilirler.

Tığ İşi Üçgen Şal Modeli

Üçgen şeklinde hazırlanacak olan modeli istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlk olarak üç kısmından başlayarak hazırlanacak olan şal aynı şekilde işleme devam edilerek giderek büyütülmektedir. Aynı motifi uygulayarak yapacağınız işlem sayesinde sorun yaşamadan kısa sürede şalı örerek hazır hale getirebilirsiniz.

Dikkat çekici modeli ile burgulu yelpaze modeli ile şal yapımı için detaylı bilgi almak isteyenler hazırlanmış detaylı anlatım ile daha fazla bilgiye sahip olarak uygulama yapabilirler. İlk aşamasından son aşamasına kadar yapılan anlatım sayesinde uygulamayı birlikte yaparak hata yapmadan modeli çıkartabilirsiniz. Modeli aynı motif ile büyüterek bu şekilde şalınızı daha büyük hale getirebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ