26.06.2020 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Boncuklu Yazma Modelleri

Yeni ve farklı boncuklu yazma modelleri için galerimizden yararlanabilirsiniz. Artık hemen hemen bayanların hepsinin değişik istek, yaratıcılık ve beğenilerinden dolayı el işi ürünlerinin modelleri de oldukça farklılıklar göstermektedir. Evlerinde boş zamanlarını el işleri ile değerlendirmek isteyen ve özellikle farklı yazmalar hazırlamaya özen gösteren bayanlar ilk tercih olarak genellikle boncuklu yazma modellerini tercih eder. Bunun en önemli sebebi ise istenilen tüm renklerde bulunabilen boncukların şık ve doğal güzellikleridir. Siz de boş zamanlarınızda boncuklu yazmalar yaparak zamanınızı daha faydalı ve keyifli geçirmek istiyorsanız galerimizde ki modellerden yararlanabilirsiniz.

boncuklu oya örnekleri yazma örnekleri

boncuklu oya örnekleri yazma örnekleri

Evinizde hem kısa süre de hem de kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ve her biri gerçekten birbirinden daha güzel olan yazma modellerini özel olarak bir araya getirdiğim galeri de herkes kendi beğenisine uygun bir modeli rahatlıkla bulacak. Sizler de galeriden bir model belirleyerek paylaştığım resim yardımı ile hızla ve kolayca hazırlayabilirsiniz.

Yemeni ve yazmalara bambaşka görünümler kazandırmanızda sizlere yardımcı olacak olan boncuklu modeller arasından kendiniz için en uygun olanı seçerek hazırlayacağınız yemeni ve yazmaları çeyizlerde değerlendirebileceğiniz gibi dilerseniz sevdiğiniz yakınlarınıza hediye edebilir ya da satarak ek gelir elde etme şansına rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Tığ işi ile yapılan yazma kenarlarından bile daha hızlı şekilde yapabileceğiniz bu boncuklu yazma kenarları gören herkesin beğenisini kazanma garantili.

Hanımlar konumuz iğne oyası olduğundan sizlere dört yapraklı fular modeli yapımını gösteren videomuzu paylaşmak istiyorum.

Boncuklu yazma modelleri galerimiz.

İğne oyası ile dört yapraklı fular modeli yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ