Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Basit Tığ İşi Bluz Yapımı Resimli  – Örgü Bluz Yapımı Aşamalı

Basit Tığ İşi Bluz Yapımı Resimli  – Örgü Bluz Yapımı Aşamalı

Evde örgü yapmayı sevenlerin tercih edebileceği örgü bluz yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye sistem üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Basit tığı işi sayesinde dilediğiniz her durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz bluz modellerine sahip olabilirsiniz. Tercih edeceğiniz farklı renk seçenekleriyle aynı şekilde örneği uygulayarak sorunsuz şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz.

Resimli anlatım sayesinde aşamalı olarak yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk aşamasından son aşamasına kadar detaylı şekilde yapılan gösterimler merak ettiğiniz her nokta hakkında bilgi almanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyacağınız malzeme seçenekleri hazırlayarak örneği verilen resimler üzerinden takip edebilir ve kısa süre içerisinde çıkartabilirsiniz.

Örgü Bluz Yapımı

Rahat ve kullanışlı örgü bluz yapımı konusunda merak ettiğiniz her bilgi resimli anlatımlar sayesinde detaylı şekilde sunulmaktadır. Başlangıç aşamasından itibaren yapmanız gereken işlemler konusunda resimler üzerinden anlatım yapılmaktadır. Tığ ile yapacağınız uygulama için öncelikle ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri hazırlamanız gerekir. Bu durumda tercih edeceğiniz farklı renk seçeneklerindeki, makas ve tığ ile uygulamaya başlayabilirsiniz.

İlk aşamada modelin üst kısmını hazırlamanız gerekir. Bu nedenle verilen ölçülerde yapacağınız uygulama sayesinde iki koldan başlayarak modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Bluzun öncelikle üst kısmına hazırlayıp daha sonrasında alt kısmına geçiş yapılmaktadır. Verilen örnek üzerinden yapılacak çalışmalar aynı ölçüde modeli oluşturmanızı sağlamaktadır.

Basit Tığ İşi Bluz Nasıl Yapılır?

Tığ işi yapmayı sevenlerin tercih edebileceği model seçenekleri arasında yer alan örgü bluz yapımı konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgi resimli anlatımlar ile sizlere sunulmaktadır. İkili tırabzan şeklinde devam eden üst kısmı basit işlemi sayesinde kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında örneğin verilen alt kısmına geçiş yapılarak bluzun etek kısmı oluşturmaktadır.

Detaylı şekilde yapılan gösterimler merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Aşama aşama yapılmış anlatımlar sayesinde resimler üzerinden evde edeceğiniz bilgilerle modeli ortaya çıkartabilirsiniz. Aynı modeli farklı renk seçenekleriyle uygulayarak farklı alanlarda kullanabileceğiniz örgü bluz modellerine sahip olabilirsiniz. Üst modelde yapılan dc2tog ve dc3tog ile sıralı olarak uygulama yapılmaktadır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ