El Sanatları ve Hobi Sitesi

Alanların Atmosferini Yükselten Tasarımlar: VitrA Fayans Koleksiyonları

Yeni nesil yaşam felsefeleri alanlarda bedeni ve ruhu bir bütün olarak ele alan, vücudu dinlendirirken atmosferiyle benliğin enerjisini yükselten aksanlar yaratmayı öneriyor. Trendlere yön veren VitrA da, kullanıcısına dönemin hakim dekorasyon kodlarını kalite ve estetikle buluşturduğu koleksiyonlar sunuyor. Alanların genel atmosferini belirleyen düşey yüzeyleri ve zemin seviyesini kusursuz fayans modelleriyle donatan VitrA, kreasyonlarında her stile uygun, modern ve özgün parçalara yer veriyor. Islak alanlara yepyeni roller biçen nefis koleksiyonlar, değişen boyut ve renklerdeki karo sistemleri sayesinde kullanıcısını özgürleştirmeyi de ihmal etmiyor. Zamanın akışına hükmeden ruhuyla dikkatleri üzerine toplayan mode, benliğini kaliteyle ödüllendirmek isteyenlerin favorileri arasında. Minimal tarzı yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumlayan miniworx, kullanıcısına yaratıcı çözümler sunan modüler bir koleksiyon. VitrA’nın en sevilen kreasyonlarından biri olan retromix ise, etnik motiflerle bezenmiş ve renkli bir atmosfer yakalamak isteyenleri kendine çeken çizgilerle bezeli. Siz de banyoları keyif dozu yüksek mekanlara dönüştüren VitrA fayans modelleri ile yaşam alanlarına huzur ve mutluluğu entegre edebilirsiniz.

mode-koleksiyonu

mode-koleksiyonu

Duygusu Yüksek, Bütünsel Kurgular

VitrA mekanlarda sıcak ve samimi aksanlar yaratmak isteyenlerin beğenisini toplayan keyifli koleksiyonlara imza atıyor. Modern dekorasyon aritmetiklerinin bedenle ruhu tek potada buluşturan meditatif banyo fikirlerini yüzeylere yansıtan mode Koleksiyonu, arınma ritüellerini terapi etkili alanlara taşıyor. Dekorasyonda süreklilik ilkesi doğrultusunda tasarlanan mode, zemin ve düşey yüzeylerde kullanılabilen farklı boyut ve renklerdeki fayans sistemlerinden oluşuyor. Kullanıcısına zıtlıkların muazzam dengesini ortaya çıkaran kontrast kurgular ve ton-sür-ton esintiler yakalama imkanı sunan mode Koleksiyonu’nun renk paleti ise oldukça geniş. Koleksiyonda bej, yosun gri, terra rossa notalarının açık tonlarına pastel duruşuyla göz dolduran amber sarı, lava kırmızı, safir mavi ve zümrüt yeşil eşlik ediyor. Rölyef doku ile derinliği artırılan banyo fayans sistemleri yüzeyleri hareketlendirerek ıslak alanlara seviye atlatıyor. Siz de mode Koleksiyonu’nun kendinden emin tasarım çizgisini ıslak alanlara taşıyarak duygusu yüksek kurgular yaratabilirsiniz.

 

Islak Alanlarda Modernizm Rüzgarı Estiren Tasarımlar

Modernizmin izini süren dekorasyon anlayışları ışığında tasarlanan VitrA banyo fayans kreasyonları, ıslak alanları zamanın akışını durduran mekanlara dönüştürüyor. Çağdaş normları insan odakları yaşam felsefelerinin rehabilite etkili stil kodlarıyla harmanlayan miniworx Koleksiyonu banyoların yeni kimliğini ortaya çıkarıyor. VitrA miniworx ile kullanıcısını sınırsız özgürlükle de tanıştırıyor. Dikdörtgen, kare ve hexagon fayans modellerinin çeşitli ebatlarda sunulduğu miniworx Koleksiyonu kullanıcısına yüzeylerde farklı geometrik formlar oluşturma imkanı sunuyor. Beyaz, siyah, altın ve krem olmak üzere dört ana renkten oluşan fayans sistemleri ile hem kontrast yüzeyler hem de duru akışı ile dikkat çeken alanlar yaratmak mümkün. Siz de miniworx’un yenilikçi bakış açısını alanlara taşıyabilir, koleksiyonun size sunduğu sınırsız kombinasyonlarla daha önce denenmemiş, yalnızca size özel aksanlar yakalayabilirsiniz.

retromix

retromix

VitrA Banyo Fayans Modelleri ile Dinamik ve Sofistike Alanlar Yaratın

VitrA güzelliği renk ve desenlerle besleyen koleksiyonlarıyla kullanıcısını masalsı ve egzotik dünyalara yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Renklerin büyülü aurasını ıslak alanlara taşıyarak bedenin ve ruhun enerjisini yükselten retromix Koleksiyonu, 3 boyutlu parçalardan ve grafik etkisi yüksek tasarımlardan oluşuyor. Profesyonel VitrA tasarım ekibinin titiz çalışmaları sonucunda ortaya çıkan retromix, banyoların seviyesini bambaşka bir boyuta çıkarıyor. Farklı ebatlı fayans modelleri sayesinde yüzeylerde binlerce desen yaratma imkanı sunan retromix renklerle adeta dans ediyor. Amber sarı ve kırmızıyla bakanların içini ısıtan koleksiyon, mavi ve yeşilin göz alıcı tonlarıyla ruhu ve bedeni huzurla buluşturmayı ihmal etmiyor.

Islak alanlara yepyeni bir boyut kazandıran enfes VitrA fayans koleksiyonlarını incelemek, yüzeyleri kalite ve estetikle buluşturacak benzersiz parçalarla tanışmak için size en yakın VitrA mağazasını ziyaret ederek tarzınıza hitap eden ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ