Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Agzi Buzgulu Sirt Cantasi Yapimi

Her yaş ve her kesimden her kişinin kullanabileceği agzi buzgulu sirt cantasi hem rahat taşınabiliyor hem de günlük kullanım için son derece uygun oluyor. Spora giderken, işe giderken veya alışverişe giderken günün her bölümünde kullanılmaya uygun olan ağzı büzgülü sırt çantaları taşınması itibari ile kişileri yormuyor.

Geniş ağzı sayesinde büyüklü küçüklü gün içerisinde her an ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı yanınızda barındırmanıza yardımcı oluyor. İlk kullanıldıkları zamandan bu yana birbirinden farklı modellerle tasarlanır oldular ve şimdiler ise her motif ve her desenden ağzı büzgülü sırt çantaları dizayn ediliyor.

Buzgulu Sirt Cantasi

Günün her koşulunda yanımızda bulundurmamız gereken bazı ihtiyaçlarımız söz konusudur. Bunlar: ıslak mendil, tarak, bayanlar için çantada taşınabilir boyutta makyaj malzemeleri vb. eşyalardır. Bu eşyaların taşınması için kullanılan çantalarda dikkat edilmesi gereken nokta kişiyi yormaması olmaktadır. Bu buzgulu sirt cantasi bu detaya hizmet eden önemli bir çanta modelidir.

Sırt Çantası Nasıl Yapılır?

Pamuklu kumaş, dikiş makinesi, makas, şablon kağıt, keçe kumaş, toplu iğne, kalın iplik ve yapışkan tela sırt çantası yapımında gerekli olan malzemelerdir. İstediğiniz bir harfin şablonunu çıkarıp keçe kumaşın üzerine yerleştirip şablonu keçe kumaşın üzerine toplu iğnelerle tutturunuz.

Keçe kumaşı harfin çizgilerinden düzenle kesiniz. Pamuklu kumaş üzerine kesilen keçe kumaş ütü sayesinde yapıştırılır. Pamuklu kumaşa harfli keçe kumaşı düz dikiş ile dikiyoruz. Ardından pamuklu kumaşın ortadan ikiye ayrılması sağlanır ve kenarlarının dikilmesi gerekir.

Pamuklu kumaşın hem ön hem de arka kenarları ikiye katlanarak içeri doğru dikilir. Buzgulu sirt cantasi için büzgü kısmında kullanılacak ip bir çengelli iğneye geçirilir ve kenarlardan ikiye katlanıp içeri doğru dikilen kumaş arasından çengelli iğne yardımı ile büzgüyü oluşturacak ip geçirilir. İplerin kayarak kumaş içinden dışarı çıkmaması için uçlarına düğüm atılır.

Bu uç kısımlar çantanın alt tarafından çantaya sabitlenerek dikilir ve çantanın sapları da oluşturulmuş olunur. Çocuklarınız veya kendiniz için kolaylıkla hazırlayabileceğiniz mükemmel bir tasarım olan bu çantayı fazla uğraş ve ayrıntı gerekmeden elde edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ