Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
02.03.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

31 Adet Amigurumi Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

31 Adet Amigurumi Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Elişi yapmayı sevenlerin tercih edebileceği amigurumi oyuncak yapımı resimli anlatım sayesinde sistem üzerinden detaylı şekilde sizlere sunulmaktadır. Farklı şekillerde hazırlanacak olan oyuncak seçenekleri özellikle çocuklarınıza güvenli şekilde oyun oynama imkanı sunmaktadır. Farklı renk iplerle farklı şekilde hazırlanacak olan oyuncak seçenekleri bulunmaktadır.

Dilediğiniz her durumda çocuklarınızın rahatlıkla oynayabileceği oyuncak seçenekleri arasında yer almaktadır. 31 adet farklı model seçeneği sistem üzerinden resimli anlatımları ile sizlere sunulmaktadır. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar detaylı şekilde yapılan gönderimler daha fazla bilgi alınmasını sağlamaktadır. Özellikle tercih edebileceğiniz model seçenekleri arasında timsah, bebek, ayıcık, fare ve daha pek çok farklı model bulunmaktadır.

Amigurumi Oyuncak Yapımı

Çocuklarınız için daha güvenli olması açısından tercih edebileceğiniz amigurumi oyuncak yapımı konusunda 31 adet farklı model seçeneği sistem üzerinden sizlere sunulmaktadır. Kalp, tavşan, kuzu, fare, bebek, ayıcık, civciv gibi birbirinden farklı seçeneklerin ilk aşamadan sonra aşamaya kadar detaylı şekilde anlatımı yapılmaktadır. Bu sayede örnekler çıkartmak isteyenlere detaylı şekilde inceleme imkanı elde edebilirler.

Oyuncakları tığ ile rahatlıkla uygulayarak yapabilirsiniz. Bu nedenle verilen örnekler üzerinden yapacağınız incelemeyle istediğiniz boyutta örneği çoğaltarak uygulama yapabilirsiniz. Kız veya erkek bebekler için tercih edebileceğiniz farklı örnek seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede örnek çıkartmak isteyenler sistem üzerinden modelleri inceleyerek farklı seçenekleri tercih edebilirler.

Amigurumi Oyuncak Nasıl Yapılır?

Evde çocuklar için ipten oyuncak yapmak isteyenler farklı modelleri sistem üzerinden inceleyebilirler. Kullanacağınız farklı renk ipler ile birbirinden sevimli oyuncak modellerini oluşturabilirsiniz. Yöntemi nasıl kullanacağınız hakkında detaylı şekilde yapılan gösterimler bilgi almanızı sağlamaktadır. Bu sayede verilen örnekler üzerinden yapacağınız uygulamalar sonucunda sorunsuz şekilde örnekleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz amigurumi oyuncak yapımı konusunda sistem üzerinden alacağınız bilgiler ile uygulama yapabilirsiniz. 31 adet hazırlanmış olan oyuncak seçeneğe dilediğiniz durumlarda kızı erkek çocukları için işlem yapmanızı sağlamaktadır. Tavşan, bebek, kirpi, köpek gibi farklı oyuncak seçeneklerini evde rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda hazırlayacağınız modelleri kalemlik gibi farklı amaçlar içinde kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ