Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
23.05.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Yandan Düğmeli Bebek Patik Yapılışı

Yandan Düğmeli Bebek Patik Yapılışı – Şiş Örgü Bebek Patik Yapımı

Bu yazımız içerisinde sizlere Yandan Düğmeli Bebek Patik Yapılışı ndan bahsedeceğiz.  Sizlerde yakın zamanda bir bebek bekliyorsanız bu yazımız sizlerin oldukça hoşuna gidecek. Yandan düğmeli bebek patik yapımı normal patik yapımı ile oldukça benzerdir. Bu patik modelleri renk uyumu ve bazı süslemeler hesaba katıldığı zaman kız bebek patiği ile erkek bebek patiği farklı olabilmektedir. Sizde verilen ölçüleri kullanarak patik yapabilirsiniz. Bununla beraber ölçüleri değiştirerek çocuklarınız içinde kolayca yapabilirsiniz. Bu anlatımımız hiçbir şekilde örgü bilmeyen yeni örgüye başlamış olan ilk defa patik örecek bayanlara göre basitleştirilmiştir.

Yandan Düğmeli Bebek Patik Yapılışı

Desenli yandan düğmeli bebek patik yapılışı için gereken malzemeler;

  • Arzu ettiğiniz ip modeli
  • 2,5 numara tığ
  • Bir adet Makas
  • İki adet düğme
  • İğne ip
  • Yardımcı dikim aparatları

Yandan düğmeli patik yapılışı için uygulanacak örgü teknikleri;

  • Zincir çekme tekniği
  • Çakma sık iğne tekniği
  • Tığ işi ilmek yürütme tekniği
  • Tekli tırabzan tekniği

Anneler ya da bebek bekleyen anne adayları yandan düğmeli bebek patiklerine bayılacak. Anneler bebek bekledikleri günü öğrendiği andan itibaren anında bebek kıyafetleri satan mağazalara akın etmektedir. Bu mağaza içerisinde en güzel bebek patiklerini almaya başlamaktadır. Oysa kendimiz de bu bebek patiklerini yapabiliriz. Sizde bu dünyanın en değerli varlığı için özel bir şey yaparak oldukça eğlenebilirsiniz. Anne adayları bebekleriniz için yandan düğmeli patik yapmak hem çok eğlenceli, boş zamanlarınız için mükemmel bir uğraş olacaktır. Bu uygulamalar ayrıca minik efendiler için hazırlık teşkil etmektedir. Bebekler anne karnından çıkar çıkmaz oldukça farklı bir dünyaya adım atmalarından dolayı adaptasyon süreçleri biraz sancılı olabilmektedir.

Sizler için paylaştığımız yandan düğmeli bebek patik yapılışı yazısı ile sizde hem kendi bebekleriniz için ya da sevdiklerinizin bebekleri için hediye amaçlı olarak bu özel bebek patik modellerini örebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Mağazalara gitmeye gerek kalmadan aklınızda olan yandan düğmeli bebek patik modellerini bu adres üzerinden kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ