Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
02.03.2019 - Türkiye'nin En Kapsamlı El Sanatları ve Hobi Sitesi

Yumurta Ve Tığ İle Süs Aksesuarı Yapımı Resimli Anlatım

Yumurta Ve Tığ İle Süs Aksesuarı Yapımı Resimli Anlatım

Evinizde veya farklı alanlarda kullanabileceğiniz birbirinden farklı renklerde hazırlayacağınız yumurta ve tığ ile süs aksesuarı yapımı konusunda detaylı bilgi almak istediğinizde sistemde yapılan resimli anlatımları tercih edebilirsiniz. Yumurtanın etrafına tığı ile yapacağınız işlemler sonucunda ortaya çıkacak olan şık ve gösterişli süs eşyalarını dilediğiniz her durumda istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

İlk aşamada öncelikle yumurtanın içerisinde bulunan sıvıyı çıkartmanız gerekir. Daha sonrasında gerekli ölçüler üzerinden yumurtaya çizim yaparak bu şekilde yapacağınız işlemler için alanları belirleyebilirsiniz. Detaylı şekilde yapılan yumurta ve tığ ile süs aksesuar yapımı resimli anlatım sayesinde yapmanız gereken her türlü işlemi resimler üzerinden inceleyebilir ve bu şekilde uygulama yaparak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Yumurta Ve Tığ İle Süs Yapımı

Köy kullanarak yapabileceğiniz süs eşyaları arasında yer alan birbirinden şık modeller arasında yumurta ve tığ ile süs aksesuarı yapımı yer almaktadır. İstediğiniz alanlarda aslı kısmından asarak kullanabileceğiniz süs eşyaları arasında yer alan modeli uygulamak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız malzemeler şunlardır:1010 ip, makas, yapıştırıcı, yumurta, çizmek için ekipman ve tığ olduğundan öncelikle malzemeleri eksiksiz şekilde tedarik ederek daha sonrasında uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Yapacağınız işlemler için yumurta ve tığ ile süs yapımı anlatımı üzerinden detaylı bilgiye ulaşım sağlayarak resimlerde görmüş olduğunuz şekilde yapacağınız çalışmalar ile istediğiniz gibi sonuç alabilirsiniz.

Resimli Anlatımıyla Yumurta ve Tığ İle Süs Aksesuarı Yapımı

Tığı işi yapmak isteyenler için özellikle resimli anlatımla daha kolay şekilde uygulama yapmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle süs aksesuar yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alan bu modeli resimli anlatımları üzerinden tek tek inceleyerek nasıl işlem yapmanız gerektiğine dair detaylı bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız çalışmalar sonucunda ortaya çıkacak olan süs aksesuarlı özellikle balkon gibi açık alanlarda iple asarak kullanabilirsiniz. Kolay yapımı ve kısa süre içerisinde tamamlanması sayesinde yumurta ve tığ ile süs aksesuarı yapımı konusunda tercih edeceğiniz farklı renklerdeki ip seçenekleriyle istediğiniz gibi şık ve gösterişli aksesuar seçenekleri hazırlayabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ